All Rekin

Jest z nami od: 24.03.2014

Ostatnie zalogowanie: 24.06.2019

Wiek: 99

Płeć: Mężczyzna

Data urodzenia: 13/04/1920

PUNKTY

170144

Poziom Poziom Poziom Poziom Poziom Poziom Poziom

PYTANIA

720

Odpowiedzi na pytania użytkownika

6289

NAJLEPSZE ODPOWIEDZI

2636

z
61628
wszystkich

 • Profil

Prezenty

zwiń
Proszę czekać, trwa ładowanie opisu...
 • Komentarze

 • To jak myślisz to od jakeigo wieku u człowieka by dożył najdluzej ? szkdoa ze nie ma szans zeby keidys wziasc ja ze soba ehhh ani teraz ich przekoanc zeby poymslel pokombinowali dali szanse i i pies odzyskal to c o bylo . Po za tmy jestem ciekawa jak reagowalby na psa sasiadki ktory goni za plotem i chyba albladora ktore sasiedzi maja pod nami iw sensie czy by doskakiwaal do neigo rzez plot czy tolerancyjnie i samo to ze jakby maial rpawa to lajtowo bylboy sie z nia bwic na ogrodzie czy wdomu bo na tym to nei ma jak .  Zeby rozladowac jej energie chetnie pobieglaabym z nia na smyzy po grodzie czy po prostu pochodzila a jakby bylo z kim to spacer tylko ze w zcyiu sie nei zgodza i dostalaby mekte ze dzieicnnai peis w glowie . Sork ize tyle komentarzy wyszlo

 • Mam jeszcze jedno pytanie .


  Bo ostatnio zaobserwowałam , żę lezala sobie u gury haszczak . A garnek z jedzeniem byl nizej i przyszla kocica co nas odwiedza i jej cokra i podeszly pod garnek obwachiwaly podpijaly i podjaly wmomencie sie zewaly i ejdna w krzaki ucieczka druga blisko drzewa i patrza za seiobie . POpatrzlama pies lezal w neizmienonej pozycji i calkowite wylanei na koty na garnek i lezya one uciekly do siebei do domu poelcialy .


  A oan kocice tylko jak przehcodiz cz tam chodzi tylko ptrzy czy jak widzi z nia to zazdrosna i sie patrzy ale zero agresji . Myslisz ze je toleruje ta kocie i idne ktoy czy na zasadzie gonilay wolno czy wzmakneitym miejscu czy akby byy na jej terenie to jednak poo nich ?  takie samo podjesice ma do ptakow kur kogtua jak tam chodzily psuzczane co najwyzej czasme psotraszyla pogonila zatakowala ale jej nie wyszo . Myslsiz z taki sam stosunek jak do kotow ?

 • Też gadałam ostatnioz tatą i stwierdził , że trafiła na tą rzecz tylko dlatego bo uciekała i uciekał daleko ,że temu bo uciekała daleko . A sąsiedzi obecnie wogule kur kogutów nei mają jedynie jak ju to koty ,psy .i jeszcze stweirdizl zeszkoda ze uciekala bo gdyby nei to to by dzisiaj gonila po ogrodku by(a jak by go nila to lajtowo wywalczyalbym jej te prawa rpzywileje urpawienia ktore miala keidys a ktorema obecnie tylko kto czyli fomrek kiedy chce ogrod kiedy chce i mgolaby anwet nocowac wnocy w domu ajk kiedys)i ze fajnei keidys chytala kuny myszy szury i koty rpzeganiala i ze to bylo fajne mam tez tak twierdzi . iz e dziwne jego zdaniem ze raz koty,ukury,koguta toleruje kruki ptaki ogolnie ai dnym razem je goni atkauje czy pozwala im wcinac zmiski i pioc wode . i ze szkoda zetej tolerancji nie miaal i meic nie bedzie bez tej rzeczy.  Mama ostatnio w zartach powedizal ze hetnie by ja spuscila zeby poprzeganial kocury zogrodka i zobaczyc kobntro,owanei czy mzoe bylaby tolerancyjna dla kur ikotki co nas dowiedza na ogordk. i w domu. Wpenwmy momencie nawet ymslal zeby wziac ja kiedy do domu zeby poseidizala w domu tylkoz e pewnei tez zartowala . Szkoda z ejuz zdania nie mzienia i ne wywalczysz.


  Moze gdyby chcoairz wtedy wracal z tych ucieczek sama czy dalszych ucieczek sama a nie byloby trzbea wtdy za nai biec czy ja gonic zmoe ni traiflaby na ta rzecz .

 • Hejo , nie dało się napisać na privie więc piszę tutaj . Bo mam takie pytanie . Bo wiesz ogulnei jak żyje haszczak bo sie pisalo. A ostatnio zastanawiało się czy będzie nadal żył jak człowiek dobije wieku 40+. Bo prawodpodobnie po skonczneiu szkoly ponadgimnazjalnej wrzyuca z domu i zyj na ulicy jako bezdomy to wtedy psa ze soba nie wezmiesz . Ale jak juz zycie na swoim i po sowjemu to prawdopodobnie dopiero wiek 40+ jesli nie wyciepia wczesniej i tutaj mam pytanie czy jesli teraz jest 19 lat wiek a pies ma w tym roku 8 albo 9 lat.(jest raz znudzony a raz pelny eergi ze jakby mogl to by przegonil caly ogrodek i przelecialby nad morze i dalej bylbty enetgiom nabuzowany bbez odpoczynku). To czy husky ma szanse dozyc wieku 40 lat u czlowiekka i lajtowo zyc dalej ale juz u czlowieka(zakladajac ze wogule jesli by sie wyprowadzalo kiedys i pies by dozyl tych lat to jesli by go wogule dlai i pozowlili wziasc ze soba bo neiwiem czy by wovgule psa dali czy nie ). Co myślisz ma szanse czy raczej nadzieja stacona i jak juz to rpedzej nowy peis w doroslym zyciu ?

 • Jeszcze trochę i tak właśnie się skończy mój trzyletni pobyt na tej stronce :'D

 • Zapytaj tak się wali, że nie mogę dodać odpowiedzi na komentarz, więc na profilu napiszę...
  Sama się zablokowałam. W ustawieniach profilu jest opcja "zawieś konto", chciałam przetestować.

 • Pies zdycha czy umiera? Bo nie wiem w końcu
  Zwierzęta umierają czy zdychają? Nie wiem

 • Chciałam Cię do znaj. ponieważ po prostu Cię polubiłam :<

 • Gdybym zadała pytanie to pewnie wiele więcej osób niż Ty wiarygodnie nie odpowie, więc spytam się bezpośrednio Ciebie, myślisz, że wysterylizowana suka dobermana nadawałaby się na psa obronnego, czy może nie warto marnować pieniędzy na szkolenia? Wiem, że to zależy też od charakteru danego osobnika, ale tak ogólnie, czy suka po sterylizacji będzie się jeszcze nadawać do obrony czy raczej nie? Sterylizacja dużo zmienia charakter psa w tym temacie?