Autumnus

Jest z nami od: 21.08.2013

Ostatnie zalogowanie: 19.03.2019

PUNKTY

49352

Poziom Poziom Poziom Poziom Poziom Poziom

PYTANIA

612

Odpowiedzi na pytania użytkownika

18558

NAJLEPSZE ODPOWIEDZI

434

z
13121
wszystkich

 • Profil

Prezenty

zwiń
Proszę czekać, trwa ładowanie opisu...
 • Komentarze

 • Hej, masz ciekawe pytania ;)

 • O takie teraz mam. XD

 • Hej.Nie, jak kto zaaje ciekawe pytania to wtedy zaprazam.By czasem pogadać na pw.albo w realu bo brakuje nam kogoś do pokoju zagadek. Z jakich okolic jesteś?

 • Dzięki za zagłosowanie odnośnie okładki

 • Zapomniałam Ci odpisać, to odpisuję totalnie nayebana, więc jakby były jakieś błędy to odpuść XD
  Dlaczego aż dwa lata? Tak długo trwa diagnozowanie w tym przypadku, czy jesteś jakimś szczególnym hitem?
  Wiem, tzn. podejrzewam, że przedstawienie w filmach, ogólnie obraz psychopaty w naszej kulturze jest mocno naciągnięty. Natomiast samo zaburzenie znam dosyć słabo i nie podjęłabym się szerszej dyskusji. Ale luz, wiem na czym polega (mniej więcej) i nie widzę psychopatów jako latających z siekierą.
  Ja nawet nie wiem, jakie mam konkretnie pytania, więc pewnie będą bardzo naiwne. Nie miałam nigdy styczności osobiście ze zdiagnozowanym psychopatą. Ale - jak odnajdujesz się w relacjach bliższych? Widywałam Twoje odpowiedzi o Twoich chłopakach - jak widzisz drugą osobę w relacji romantycznej? Jej odczucia, na przykład pretensje wobec Ciebie - umiesz to jakkolwiek odczuć, wziąć do siebie? Pytam, bo wszystkie cechy w diagnostyce psychopatów totalnie kłócą mi się z tworzeniem zdrowych relacji. A jednak wiem, że ci ludzie są i funkcjonuję w społeczeństwie. Jak jest u Ciebie z odczuwaniem takich ludzkich odruchów, jak na przykład współczucie? Kiedy, dajmy na to, widzisz jakieś klimaty z obozów koncentracyjnych czy słyszysz o holokaustach (przykład życia) - rusza Cię to jakkolwiek? Ja z miejsca ryczę Ostatnio piłam parę dni, żeby nie pamiętać o tej sprawie w Hiszpanii, kiedy jakieś dziecko wpadło do jakiejś dziury i tam zmarło. We mnie, i podejrzewam że w większości, takie sprawy wywołują określone, nietrudne do przewidzenia reakcje emocjonalne, jak to wygląda u Ciebie?

  Ojezus, te włosy już tak odrosły? Nawet nie pamiętam kiedy ścięłaś, bo jakieś pół roku mnie tu nie było, ale serio to było aż tak dawno że tak urosły? Są już długie w hui <3 ślicznie wyglądasz, ale ja ogólnie lubię Twoją urodę, spoko wyglądasz i jako chłopiec i jako gotycka dama, bardzo uniwersalna twarz

 • Hej. Chciałam zapytać czy szczerze zagłosowałaś w moich sondach ? Jeśli tak to mogłabyś ocenić każdego z nich w skali 1/10 ? Byłabym wdzięczna. Pozdrawiam :)

 • O Ty cholero, ale Ci włosy urosły! Tak szybko, czy przedłużasz?
  Haha, ja też sobie nie wyobrażam Ciebie jako kury domowej xD Żebym ja jeszcze była ustawiona, to by było super. Mój chłopak miał wypadek, więc od września 24/7 w domu prawie że, oszaleć można. Niby mój wybór, chciał sobie tam kogoś załatwić a mnie puścić w świat, ale chyba by mi sumienie nie pozwoliło. Ostatnie miesiące to jest psychiczna masakra, ale powoli się wszystko układa. Przynajmniej stanęłam przed kolejnym wielkim pytaniem, a lubię testować moją moralność - czy byłabym w stanie żyć z osobą niepełnosprawną. Chciałabym trochę siebie poheroizować, ale coraz częściej myślę, że jednak nie.
  W ogóle miałam Cię już kiedyś o to zapytać, ale zniknęłam. Ty masz zdiagnozowaną socjopatię/psychopatię, czy coś takiego? Kiedyś mi się to przewinęło w odpowiedziach. Megamega mnie fascynuje percepcja takich osób i ich funkcjonowanie w relacjach, weź coś opowiedz o tym.

 • NO CZEŚĆ! ♥
  nie wiem jeszcze, czy wróciłam, przestałam wchodzić, bo miałam tornado życiowe i zupełnie zapomniałam o zapytaj, w zamian za to zostałam etatową kurą domową i jedyna radość z życia to picie wina po nocach xD Ustawiłam się jak mało kto. Jak tam, co tam, opowiadaj. Pozmieniało się coś, czy nadaj jesteś aryjskim chłopcem? (Boże, byłaś super w krótkich włosach!)

 • Ej, no nie odpisałam bo mnie tu nie było kiedy dotarł twój komentarz xd

 • Skoro jesteś dziewczyną, to dlaczego napisałaś odmianę twojego nicku tak jakbyś była chłopakiem?