Zulai

Jest z nami od: 15.01.2013

Ostatnie zalogowanie: 18.01.2019

Wiek: 22

Płeć: Kobieta

GaduGadu: 45728340

PUNKTY

10134

Poziom Poziom Poziom Poziom Poziom

PYTANIA

124

Odpowiedzi na pytania użytkownika

498

NAJLEPSZE ODPOWIEDZI

307

z
2296
wszystkich

 • Profil

Prezenty

zwiń
Proszę czekać, trwa ładowanie opisu...
 • Komentarze

 • Zdrowych wesołych i spokojnych świąt!

 • Hej kochana, mogę mieć pytanie odnośnie szwedzkiego? ;)
  Jak przetłumaczyłabyś tytuł "Smultronstället"? Wiem mniej więcej, jaki jest zakres znaczeniowy tego słowa, ale mogę się mylić, bo dawno o tym czytałam. Miejsce szczęśliwe, dające poczucie bezpieczeństwa, coś w tym stylu? Uważasz, że tłumaczenie "Tam, gdzie rosną poziomki" wyczerpuje temat, czy zrobiłabyś to inaczej? I - czy po szwedzku rzeczywiście to dosłownie miejsce gdzie rosną poziomki, czy tłumacza poniosło?

 • Cześć, to ja, po raz kolejny.

  Ogólnie mam do Ciebie pytanie, bo mieszkasz w Szwecji i zastanawiam się, czy w Polsce są jakieś miejsca, które przypominałyby tamten kraj. Pewnie zapytasz po co, już śpieszę z odpowiedzią, bo widzisz znów poniosła mnie fantazja do czegoś co nigdy się nie stanie, czyli do mnie w filmie albo mnie robiącego filmy, lubię prawie każdy gatunek, a więc i horrory i właśnie o to chodzi, bo wymyśliłem fajną fabułę do filmu. To nawet mógłby być film amatorski, a że na podróż nie będę marnował pieniędzy, bo wolę zostać w swoim zaścianku, a film miałby dotyczyć postaci z mitologii nordyckiej, dlatego pytam o te podobieństwa.

 • Kiedyś mój kolega który miał tutaj nick kapx w okularach techno chybA o tobie powiedział że jesteś najlepiej dyskutującą czy tam logiczna osobą na zapytaj i wytopował cię na 1msc (wyżej niż Darxeta nawet, jeśli znasz) i czytam twoje odp w moich etematach więc masz u mnie szacunek!

 • A pro po tego kodu 4-cyfrowego, który muszę wpisać... Podczas gdy wypełniłem dane karty w drugim punkcie wyświetliła mi się taka strona... Coś w stylu ala bezpieczeństwa... Nie wiem czy od tego zależało ale dopiero teraz podałem numer telefonu w koncie roblox i adres e-mail też dopiero wtedy wypełniłem w opcjach gry. Może to było tym spowodowane ale myślałem że kod ma przyjść na numer telefonu połączony z kartą kredytową

 • Witam ponownie. Chciałbym zapytać o osobę na Twojej profilówce, bo za pewne nie jesteś to Ty, chyba że się mylę.

 • Cześć, trafiłem tu przypadkiem, ale zauważyłem że lubisz komiksy. Mógłbym się dowiedzieć jakie najbardziej?

 • Cześć. Czy pomogła byś mi jak się to czyta chodzi o nazwę

  Jorojar jak się czyta? Dobrze wymawiam Dżarodżar? i Czy takie nazwy jak : Jorojar/Joroyar/Yarojar/Yoroyar czyta się tak samo?

 • Witam. Z racji tego, że mieszka Pani w Szwecji mam do Pani pytanie - Jak wygląda sytuacja z imigrantami z Afryki i Bliskiego Wschodu? Bo słyszałem, że jest ich bardzo dużo i stanowią problem a chciałem się zapytać kogoś, kto faktycznie w Szwecji mieszka i może sie wypowiedzieć z perspektywy mieszkańca.