Kuna Leśna Pospolita

Jest z nami od: 24.09.2012

Ostatnie zalogowanie: 11.07.2019

Wiek: 22

Płeć: Kobieta

Data urodzenia: 22/12/1996

PUNKTY

1025

Poziom Poziom Poziom

PYTANIA

13115

Odpowiedzi na pytania użytkownika

255309

NAJLEPSZE ODPOWIEDZI

204

z
3823
wszystkich

 • Profil

Prezenty

zwiń
Proszę czekać, trwa ładowanie opisu...
 • Komentarze

 • Nie wierzę!
  Kocham
  Kocham,
  No i
  Kocham.
  A co mi.
  Mogę.
  Nawet Ty mi
  Nie zabronisz
  Kochać Ciebie!

 • Co u ciebie ? Coś ostatnio się nie logujesz... Buziaki.Paweł

 • Ładne zdjęcie profilowe.

 • Twoje pytanie: "Mam się schować?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: Zadawaj pytania, na które istnieje możliwość udzielenia odpowiedzi. Jeśli to tylko możliwe, cały sens pytania powinien znajdować się w tytule pytania.

 • Widzę, że trzecie ostrzeżenie wpadło. Jak się z tym czujesz? Co teraz zrobisz?

 • Twoje pytanie: "Kto chcialbys w swoich fantazjach zeby cie zgwalcil?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: Pytanie zawiera treści odrażające lub szokujące. Jest to poważne naruszenie regulaminu.

 • Privet!
  Moja dłoń nie jest tą, której szukasz. Nie ponosi ona odpowiedzialności za Twoje męki oraz nigdy świadomie nie działała na ich rzecz. Słowem wyjaśnienia jednak - z tego co udało mi się wyszperać, ostrzeżenie przyznane zostało ze względu na ilość usuniętych pytań Twojego autorstwa od czasu przyznania Ci poprzedniego ostrzeżenia. Pomimo, że był to na tle całej Twojej aktywności jedynie niewielki jej procent, nie sposób nie zgodzić się z wyrokiem moderatora. To nie podjęta przez niego decyzja, a fakt kwestionowania przez Ciebie słuszności przyznanego Ci ostrzeżenia na tle poniższych powiadomień wpędza mnie w niemałe zdumienie. Niezbyt wdzięczne to widoki, zarówno na pierwszym planie jak i na horyzoncie. Myślę, że jako jeden z filarów społeczności zgodzisz się ze mną, że nie ma i nie będzie tu miejsca na treści, które co jakiś czas zdarza Ci się konfrontować ze wzrokiem innych użytkowników, a minimum kultury uczyni nasz mały ogródek milszym miejscem.

  Podsumowując, ale i dopowiadając:
  1. Ostrzeżenie nie zostanie usunięte, ponieważ zostało przyznane w sposób słuszny i znajdujący pełne uzasadnienie. Nic nie wskazuje na to, by doszło do pomyłki lub jakiegokolwiek rodzaju niedopatrzenia.
  2. Otrzymałaś wcześniej już dwa ostrzeżenia za pytania naruszające regulamin, odpowiednio:
  - 2015-08-11 21:29:31 - pierwsze ostrzeżenie,
  - 2017-05-31 14:23:49 - drugie ostrzeżenie.
  Stąd też najnowsze odznaczenie nosi numer 3.
  3. Jeśli informacja o ilości ciążących Ci ostrzeżeń zniknie i zdarzy Ci się wrócić do dalszego dodawania niewskazanych treści - nie będzie kolejnego ostrzeżenia, konto zostanie zablokowane (zakładając, że owe treści rozprzestrzenianie będą wciąż z wykorzystaniem pytań, a nie na przykład komentarzy czy też odpowiedzi).
  4. Komunikaty o ostrzeżeniach hibernują na profilach przez okres trzech miesięcy.
  5. Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że możliwość zadawania pytań zostanie Ci przywrócona, gdy moderator usunie Cię ze swojej listy obserwowanych. Mohikańskie wiatry donoszą, że czasem obecność tam blokuje funkcję zadawania pytań. W tej konkretnej kwestii sugerowałbym jednak nawiązanie kontaktu z osobnikiem administracyjnym.

  Pozdrawiam.

 • OSTRZEŻENIE
  Wiele pytań naruszających regulamin: Z powodu poważnego naruszenia regulaminu serwisu otrzymujesz trzecie ostrzeżenie za swoje zachowanie. Więcej informacji o ostrzeżeniach [LINK]

 • Twoje pytanie: "Myślałeś kiedyś o tym, że jesteś zje.bany?" zostało usunięte przez moderatora. Wyjaśnienie: Nie używaj wulgarnego i obraźliwego języka, dbaj o kulturę wypowiedzi!